Přehled výstav
Rozhodčí | Třída | Plemeno |
---|---|---|
Boris Chapiro( FR) | otevřená , šampionů , čestná , mezitřída , mladých , dorostu , štěňat , veteránů | Krátkosrstá kolie |
dorostu , mladých , mezitřída , otevřená , šampionů , veteránů , štěňat , čestná | Dlouhosrstá kolie | |
Petra Márová (CZ) | čestná , veteránů , šampionů , otevřená , mezitřída , mladých , dorostu , štěňat | Šeltie |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
Can’t Stand The Rain Martheline | mladých | Nedostavil se | - | ||
Forest Canto In-sitú | mladých | Výborný | 3 | ||
C.I.B Amundsen Elentudas | mladých | Výborný | 1 | CAJC | |
JCH,CH Bjorn Louie Martheline | mladých | Výborný | 2 | ||
Diamondfox Absolute Wind Waker | mezitřída | Výborný | 4 | ||
JCh, CH Dakon Bie FUN DOG | mezitřída | Výborný | 3 | ||
Deo-Ghreine Grad Soroli | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
C.I.B. Eukleidés In-sitú | mezitřída | Výborný | 1 | CAC | |
Calippo Van De Huszarstate | otevřená | Výborný | 4 | ||
Camaro Daff Fun dog | otevřená | Výborný | 2 | res.CAC | |
Kristian Leneli | otevřená | Výborný | 1 | CAC , res.CACIB | |
Blue Dusty Long smile | otevřená | Výborný | 3 | ||
Woody Krásná louka | šampionů | Výborný | 1 | CAC , CACIB , BOB | |
Efailon Leneli | čestná | Výborný | 1 |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
C.I.B, WW Brassica Wide Park | mladých | Výborný | 1 | CAJC , Nejlepší mladý plemene | |
Candy Martheline | mladých | Výborný | 2 | ||
Gift of Glory Diamondfox | mladých | Výborný | 4 | ||
Blue Pirri Martheline | mladých | Výborný | 3 | ||
Ch. Amazonka Elentudas | mezitřída | Výborný | 1 | CAC | |
Charites Bohemia Elenor | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
Minnie Mateja vom Palais Brinn | mezitřída | Výborný | 3 | ||
Andělka Šťastná smečka | otevřená | Nedostavil se | - | ||
Mighty’s Spring Meadow Olya Orla | otevřená | Nedostavil se | - | ||
Adina Dvůr Bažantnice | otevřená | Výborný | 1 | CAC | |
Grand Ch. Aada Dvůr Bažantnice | šampionů | Výborný | 1 | CAC , CACIB , BOS |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
Ch. Canterbury Tale von der Ischlerbahn | štěňat | Výborný | 1 | Nejlepší veterán plemene | |
Ully Black Sir z Dančí louky | mladých | Výborný | 3 | ||
Edgar Este Plácek pod strání | mladých | Výborný | 2 | ||
Jukar blue CHYTRÁ KRÁSKA | mladých | Výborný | 1 | CAJC , Nejlepší mladý plemene | |
Leeway Warrior Blue od Dennynky | mladých | Výborný | 4 | ||
Tabby Sir Olwill z Dančí louky | mladých | Výborný | - | ||
Tarek Sir Olwill z Dančí louky | mladých | Výborný | - | ||
Arlett's Red Twin Mapira | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
Bourbon Blue Z Bohušova vrchu | mezitřída | Výborný | 1 | CAC , res.CACIB | |
Irresistible Ever After | otevřená | Výborný | 1 | CAC | |
Majestuex Arca Du Domaine Des Emeraudes | otevřená | Výborný | 2 | res.CAC | |
Skabona Kiss'N Run | šampionů | Výborný | 3 | ||
Fridens Dusseldorf | šampionů | Výborný | 2 | res.CAC | |
C.I.B. Snou Taun Jardian Fiery Star | šampionů | Výborný | 1 | CAC , CACIB , BOB | |
Rendez-Vous Ever After | čestná | Výborný | 1 |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
C.I.B Xclusive Ever After | mladých | Výborný | 3 | ||
Ch. Xtravagant Ever After | mladých | Výborný | 2 | ||
Arlett's Pride Mapira | mladých | Výborný | 1 | CAJC | |
Ellen z Černostudničního vrchu | mladých | Nedostavil se | - | ||
Oceana LAGO BENEA | mladých | Výborný | 4 | ||
Ara Jesenická perla | mezitřída | Výborný | - | ||
Arlett's Mynnou Mapira | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
Vintage Ever After | mezitřída | Výborný | 4 | ||
Why Not Ever After | mezitřída | Výborný | 1 | CAC | |
Xclamation Ever After | mezitřída | Výborný | 3 | ||
Unique Altair Ever After | otevřená | Nedostavil se | - | ||
Balvenie Black Z Bohušova vrchu | otevřená | Výborný | 1 | CAC , CACIB , BOS | |
Bohemia Abby Anything more | otevřená | Výborný | 2 | res.CAC | |
Cherry Blue Stříbrná podkova | otevřená | Výborný | 3 | ||
Kelly Královský dar | otevřená | Výborný | 4 | ||
Nightwish Ever After | otevřená | Nedostavil se | - | ||
Sissi Blue z Dančí louky | otevřená | Nedostavil se | - | ||
Gaya Blue z Dančí louky | šampionů | Výborný | 1 | CAC , res.CACIB | |
C.I.B Morgain Enchanteresse Lago Benea | šampionů | Výborný | 2 | res.CAC | |
Rise and Shine Ever After | šampionů | Výborný | 3 |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
Extraordinary Face z Arcamony | mladých | Velmi dobrý | 4 | ||
Ya Ysem Yoghurt von Schnappi Schnapp | mladých | Velmi dobrý | 3 | ||
C.I.B. Alex Ima Bohemia | mladých | Velmi dobrý | - | ||
Dream Come True Perla z Polabí | mladých | Výborný | 1 | CAJC | |
Ebony Joker z Arcamony | mladých | Výborný | 2 | ||
Quiz z Ďáblovy studánky | mezitřída | Výborný | 1 | ||
Be My Hero SkyFalls Angels | otevřená | Výborný | 2 | res.CAC | |
Lexaurin von Schnappi Schnapp | otevřená | Výborný | 1 | ||
Orion z Josefovské pevnosti | otevřená | Výborný | 3 | ||
Coach Carter Maralumi | šampionů | Výborný | 3 | ||
El Diablo Sparks of the Tempest | šampionů | Velmi dobrý | 4 | ||
Xvilda Chancy Remus | šampionů | Výborný | 2 | res.CAC , res.CACIB |