KOLIE, ŠELTIE - genealogický servis - Jak přidat data

Proč se registrovat?
Vyplněním registrace umožníte ostatním návštěvníkům sdílet Vaše kontaktní informace (dle výběru, buď vše nebo jen část kontaktních informací). Zároveň se můžete zařadit na maillist a pokud budeme mít nějaké novinky, budeme Vás emailem o nich informovat. Kromě toho jsou registrovaným uživatelům přístupné další funkce jako například el.krycí list, vkládání vrhů apod. 
Prosíme, než se začnete registrovat, zkontrolujte si, zda se již v databázi nenacházíte jako majitel nebo chovatel některého ze psů. V takovém případě je nutné požádat o heslo na emailu: genealogie.collie.sheltie@gmail.com

 

Jak doplnit informace?
Informace o psech doplňují registrovaní uživatelé ke svým psům ve svém profilu (záložka Moji psi) pomocí změnového formuláře, kde můžete doplnit nové údaje.  Naskenované doklady o zdravotních vyšetřeních, zkouškách, výstavách je nutné zaslat na email genealogie.collie.sheltie@gmail.com . Dále můžete přiložit také fotky – fotka, kterou vložíte jako první, bude použita jako fotka hlavní (zobrazí se vpravo nahoře karty) a maximálně další 4 fotky na spodek karty psa. Fotky by měly být ostré, dobré kvality, z důvodů přenosu dat je zasílejte ve formátu JPG upravte na maximální výšku 400 px a pojmenujte rodokmenovým jménem psa (např. be_my_lord_nelson_of_flying_heartbreakers.jpg). Pokud zašlete všech 5 fotek, prosíme, aby byl na jedné pes vyfocen v postoji, na druhé byla studie hlavy a další tři fotky mohou být již dle Vašeho výběru).

 

Po odeslání dojde upozornění administrátorovi, který dané změny schvaluje. Administrátor zkontroluje pravdivost uvedených údajů na základě zaslaných příloh a pokud je vše              v pořádku doloženo, změny schválí a propíšou se do databáze. Aktualizace proběhne do 48hodin od odeslání změn (výjimečně může trvat déle).

Po přihlášení tedy můžete upravit zcela samostatně svůj profil, můžete upravit Vaši adresu, webové stránky, email, telefon a změnit i míru sdílení těchto informací a dále doplnit informace ke svým psům a odeslat je ke schválení včetně potřebných podkladů.

Pokud v databázi naleznete svého psa bez uvedení Vás jako majitele, kontaktujte nás na genealogie.collie.sheltie@gmail.com
Jako doklad o vlastnictví psa slouží kopie rodokmenu!

 

Co vše databáze obsahuje?

 

 

 

Rychlý kontakt na správce genealogie :)