KOLIE, ŠELTIE - genealogický servis - Jak přidat data

Proč se registrovat?
Vyplněním registrace umožníte ostatním návštěvníkům sdílet Vaše kontaktní informace (dle výběru, buď vše nebo jen část kontaktních informací). Zároveň se můžete zařadit na maillist a pokud budeme mít nějaké novinky, budeme Vás emailem o nich informovat. Kromě toho jsou registrovaným uživatelům přístupné další funkce jako například el.krycí list, vkládání vrhů apod. 
Prosíme, než se začnete registrovat, zkontrolujte si, zda se již v databázi nenacházíte jako majitel nebo chovatel některého ze psů. V takovém případě je nutné požádat o heslo na emailu: genealogie.collie.sheltie@gmail.com

 

Jak doplnit informace?
Informace o psech doplňují registrovaní uživatelé ke svým psům ve svém profilu (záložka Moji psi) pomocí změnového formuláře, kde můžete doplnit nové údaje.  Naskenované doklady o zdravotních vyšetřeních, zkouškách, výstavách je nutné zaslat na email genealogie.collie.sheltie@gmail.com . Dále můžete přiložit také fotky – fotka, kterou vložíte jako první, bude použita jako fotka hlavní (zobrazí se vpravo nahoře karty) a maximálně další 4 fotky na spodek karty psa. Fotky by měly být ostré, dobré kvality, z důvodů přenosu dat je zasílejte ve formátu JPG upravte na maximální výšku 400 px a pojmenujte rodokmenovým jménem psa (např. be_my_lord_nelson_of_flying_heartbreakers.jpg). Pokud zašlete všech 5 fotek, prosíme, aby byl na jedné pes vyfocen v postoji, na druhé byla studie hlavy a další tři fotky mohou být již dle Vašeho výběru).

 

Po odeslání dojde upozornění administrátorovi, který dané změny schvaluje. Administrátor zkontroluje pravdivost uvedených údajů na základě zaslaných příloh a pokud je vše v pořádku doloženo, změny schválí a propíšou se do databáze. 

Po přihlášení tedy můžete upravit zcela samostatně svůj profil, můžete upravit Vaši adresu, webové stránky, email, telefon a změnit i míru sdílení těchto informací a dále doplnit informace ke svým psům a odeslat je ke schválení včetně potřebných podkladů.

Pokud v databázi naleznete svého psa bez uvedení Vás jako majitele, kontaktujte nás na genealogie.collie.sheltie@gmail.com
Jako doklad o vlastnictví psa slouží kopie rodokmenu!

 

Co vše databáze obsahuje?

 

 

 

Rychlý kontakt na správce genealogie :)